Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.



Recenze – 3
Produkt jsem ještě nevyzkoušela, i když jsem slyšela samé skvělé věci!!! Balení bylo úžasné a uvnitř bylo spousta dárků😍😍
Toto sérum je extrémně nepříjemné, pokud samozřejmě nepreferujete pocit rozbitého skla na tváři. Na nanesení jehličky nepříjemně. A výrazně cítit a tento pocit přetvává celou noc, pokaždé, když se obrátíte na polštáři. Po 2 použitích skončilo v koši.
Купляла не тут, але хочу написати відгук - рожевий крем/ гель, із добре відчуваєвими мікроголками. Яка ж вона крута, мої прищі втекли, через неділю, а я її купувала в Дубаях де жарко і шкіра жирниться, приїхала в Чехію і нічого не змінилось, як була без висипань, так і залишилась. Хочу ще спробувати 7500.. кажуть там ад.. от і подивимося
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.