KrémPročítala jsem recenze a tento výrobek měl velmi pozitivní. Musím říct, že jsem ráda za zakoupení. Pokožku kolem očí jsem měla viditelně suchou, při věku kolem 50-ky je pružnost tatam a protČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Spokojenost 100%Hledala jsem "přírodnější" kosmetiku, mám zralou, smíšenou pleť se sklonem k občasnému akné... Krém se krásně vstřebává, nelepí, nezanechává hutný pocit na pokožce, je lehký... Pleť je po něČíst více
KrémPročítala jsem recenze a tento výrobek měl velmi pozitivní. Musím říct, že jsem ráda za zakoupení. Pokožku kolem očí jsem měla viditelně suchou, při věku kolem 50-ky je pružnost tatam a protČíst více
Lehký příjemný krémKrém je krásně lehký a velmi rychle se vstřebá, vůbec nemastí ani nelepí. Pleť je krásně hladká a vyživená, narozdíl od jiných těžších krémů mi nezpůsobil akné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky