Výborný olejOlej funguje skvěle,velmi dobře odlíčí a nepálí v očích. Má příjemnou vůni a především po něm pleť není ani mastná ani vysušená. Smývá se snadno a stačí ho poměrně málo na celý obličej. Za mČíst více
Výborný olejOlej funguje skvěle,velmi dobře odlíčí a nepálí v očích. Má příjemnou vůni a především po něm pleť není ani mastná ani vysušená. Smývá se snadno a stačí ho poměrně málo na celý obličej. Za mČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky