Supr odlicovac 🥰Na zaklade kladnych recenzi jsem zakoupila. Voni opravdu jen malinko, nepali, nedrazdi a hezky odlicuje. Rasenku i vse uplne supr. Minus hvezdicka za to, ze po odliceni zanecha kolem oci troČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Supr odlicovac 🥰Na zaklade kladnych recenzi jsem zakoupila. Voni opravdu jen malinko, nepali, nedrazdi a hezky odlicuje. Rasenku i vse uplne supr. Minus hvezdicka za to, ze po odliceni zanecha kolem oci troČíst více
baleníKrém hodnotím poměrně kladně, tak akorát hutný, lehce se roztírá.
Co musím ale vytknout je balení, klobouček na tubě drží velmi málo, v kabelce či tašce neustále odpadává a tudíž pak tuba neČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky