krém mi příliš nesedlKrém je na pleti poměrné hutný. Občas jsem pozorovala i drolení, zanechává lehce bílý finish. Na druhou stranu mi přišlo že pleť dobře sjednocuje. Na opalovací krém s minerálním filtrem je pČíst více
Toner protestoval.Toto tonikum se mi moc líbilo, dobře hydratuje, má dobrou konzistenci a jeho objem je velké plus, dlouho vydrží. Ráda si na této stránce objednávám korejskou kosmetiku, holky k objednávce vžČíst více
Seoul 1988 oční krém Za mě jeden z nejlepších krému .... Je znát při používání zlepšení... Nepoužívám ale zatím každý den 😉 je mi 64 let vím že vrásky zcela nezmizí ale snad se malinko zlepší 🙏😉
Krásné pohlazení Tento krém je velice příjemný. Krásně se nanáší, pleť je velice výživená a má úžasnou vůní.
Mám suchou pleť a používám pouze ráno, na večer mi přijde moc lehký.
Samozřejmě záleží na typu pleČíst více
Příjemné sérum Sérum splňuje to, co slibuje. Mám po něm pleť vyhlazenější a pomáhá i s hydratací. Používám ho na noc a ve spolupráci s dalšími produkty je pleť ráno "napapaná". Skvělý regenerační produkt. Číst více
KaineKoupila jsem si před týdnem dva pleťové toniky. Jsem nadšená, vůbec jsem nečekala takový výsledek. Na pleti je příjemný, bez vůně, nelepí. Doporučuji.
krém mi příliš nesedlKrém je na pleti poměrné hutný. Občas jsem pozorovala i drolení, zanechává lehce bílý finish. Na druhou stranu mi přišlo že pleť dobře sjednocuje. Na opalovací krém s minerálním filtrem je pČíst více