FajnNáplasti pěkně drží a pupínek díky nim nejde vidět. Jen bych vytkla to, že jej nevytáhne hned takže to pro netrpělivce úplně není. Každopádně funguje jak má a balení dlouho vydrží.
Super!Je to má první zkušenost se sérem. Měla jsem obavy, ale krásně se vstřebává, nelepí, pleť po něm vypadá sjednocená, klidná, vyživená. Mám zralou smíšenou pleť, rozšířené póry, občas akné, čeČíst více
Vyhlazující efektJe to super produkt! Musí se s ním nejdřív opatrně, protože má v sobě kyseliny AHA, ale krásně vyhlazuje pleť. Používám ho obden a pleť mám vyhlazenější než kdy dřív.
Příjemnný toner za dobrou cenuTento proodukt lehce hydratuje a zklidňuje pleť.Není to žádný zázrak, ale svou funkci splnňí. Mám smíšenou problematickou pokožku , tento produkt bych doporučila spíše někomu s mastnější pleČíst více
Gelová zklidňující maska💚Maska má příjemnou gelovou texturu, která se naprosto snadno a perfektně smývá, což oceňuju. Kupuju ji už po několikáté, protože mi opravdu vyhovuje a už ani nepamatuju, kolikrát jsem ji mělČíst více
Serum na oblicej s extraktem z cajovnikuPoridila jsem spolu se serem s peptidy a je to naprosta bomba. Plet krasne vyzivy a zaroven hoji akne diky obsazenemu teatree. Plet krasne vyzivy. Pouzivam vecer na vycistenou plet v me skinČíst více
Jemná krémová pěna Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná.
Vyzkoušela jsem různé druhy mytí peny na obličeje a nejčastěji jsem použČíst více
Tea tree essenceCokoliv kde je tea tree oil zbožňuji a ani toto není výjimkou, výborá esence, krasne se nanáší a roztírá, nelepí, na obličeji je velice příjemné, mé kombinované pleti vyhovuje
Skvělá čistící pěnaRychle pění a stačí ji malinko. Na pleti je příjemná ale malinko štípe v očích. Sklony k akné nemám, ale od doby, co jsem začala používat tuto pěnu, se mi mnohem méně dělají pupínky. Taky miČíst více
FajnNáplasti pěkně drží a pupínek díky nim nejde vidět. Jen bych vytkla to, že jej nevytáhne hned takže to pro netrpělivce úplně není. Každopádně funguje jak má a balení dlouho vydrží.
Super!Je to má první zkušenost se sérem. Měla jsem obavy, ale krásně se vstřebává, nelepí, pleť po něm vypadá sjednocená, klidná, vyživená. Mám zralou smíšenou pleť, rozšířené póry, občas akné, čeČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky