Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.




Vaše skvělé fotky a videa



Recenze – 1
Když jsem si koupila tento toner, měla jsem super mastnou pleť se sklonem k akné. Teď, když jsem spotřebovala první lahvičku (ano, první, protože si koupím druhou), je moje pleť bezchybná. Osvěžuje, zklidňuje a čistí bez pocitu pnutí. Další výhodou je podle mě to, že kromě silné vůně je tekutý, skoro jako voda. Mám super citlivou pleť a pořád nezpůsoboval žádné podráždění. Milovala jsem ho a doporučuji ho! ❤️
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.