doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více
Dobrá noční maska Velmi dobrá noční maska. Ze začátku jsem ji neměla ráda, a tak jsem právě skončila s použitím mé oblíbené noční masky od IUNIK. Zpočátku se mi nelíbila její hustota a její bělící účinek, nebČíst více
doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více