FajnNáplasti pěkně drží a pupínek díky nim nejde vidět. Jen bych vytkla to, že jej nevytáhne hned takže to pro netrpělivce úplně není. Každopádně funguje jak má a balení dlouho vydrží.
Úžasný!!!Masky MISSHA, které jsem si objednala, jsou úžasné. Všechny osvěžují a hydratují pokožku. Nicméně moje oblíbené jsou rozhodně rýžové a ženšenové masky – ty jsou na jiné úrovni. Dělají pokožkČíst více
FajnNáplasti pěkně drží a pupínek díky nim nejde vidět. Jen bych vytkla to, že jej nevytáhne hned takže to pro netrpělivce úplně není. Každopádně funguje jak má a balení dlouho vydrží.