s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
Nejlepší toner🤩🫶🏻Holky, textura toneru je velmi lehká, jako voda, ale jako by to byla voda z nějakého jezera, která naplňuje pleť. Hydratuje tak dobře, že po něm je pleť zářivá, upravená, jako po salonním záČíst více
Anua 4TXAPoužila jsem celý flakon produktu a můžu říct že je to výborný serum který působí proti pigmentaci a zároveň hydratuje pokožku, neni lipky a neucítíte ho vůbec, po aplikace pokožka záři
Nejlepší náplasti na aknéTyto náplasti jsou moje první, které jsem kdy vyzkoušela a už je měnit nikdy nebudu :) Krásně hnis z pupínku během několika hodin vytáhnou a pupínek se velmi rychle zahojí. Zároveň jsou opraČíst více
Neucpává póry SPF mi sedlo, neucpává mi póry, narozdíl většiny ostatních. Matnější, citlivá pleť se sklonem k tvorbě akné a všelijakých vyrážek ho ocení. Navíc má příjemnou vůni a po chvilce opravdu zmatnČíst více
Vynikající sérum Jedná se o skvělé sérum s vitaminem C. Nelepí a snadno se kombinuje s dalšími produkty. Hezky voní, lehce citrusově. Při delším používání uvidíte výsledky. Zatím asi nejlepší sérum, které jsČíst více
Hebká pokožka Toner je lehký, vodové textury, dobře se vstřebává a hydratuje. Bez parfemace a lepivého filtru. Já používám aspoň ve dvou vrstvách, pak je efekt znatelnější, pokožka je hebká a hladká.
s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více