Balzám na černé tečky, čištění pórů Úžasný, jsem nadšená!! Nic lepšího jsem na černé tečky zatím neměla, kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak dám! Používám asi týden a pleť je mnohem lepší, doporučuji!❤️
TonerByl to asi muj úplně prvni toner co jsem vyzkoušela, jsem i velice spokojena.. po par dnech používání jsem citila změnu. Asi mam prefereci pro tuto značku.
Balzám na černé tečky, čištění pórů Úžasný, jsem nadšená!! Nic lepšího jsem na černé tečky zatím neměla, kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak dám! Používám asi týden a pleť je mnohem lepší, doporučuji!❤️
TonerByl to asi muj úplně prvni toner co jsem vyzkoušela, jsem i velice spokojena.. po par dnech používání jsem citila změnu. Asi mam prefereci pro tuto značku.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky