тонерПриємний тонік, яким я користуюся вранці та ввечері після очищення шкіри. Прекрасно освіжає і готує до подальшого догляду. Я виявив, що використовую його в пляшці з розпилювачем, щоб освіжитЧитати далі
Чудовий продукт Я дуже рекомендую цей тонік, він дуже приємний на шкірі, я використовую його вже тиждень, потім побачу. У мене чутлива шкіра і мені це підходить :))
тонерПриємний тонік, яким я користуюся вранці та ввечері після очищення шкіри. Прекрасно освіжає і готує до подальшого догляду. Я виявив, що використовую його в пляшці з розпилювачем, щоб освіжитЧитати далі