Хороший, чудовий тонікЦей тонік дуже приємний. Його аромат дуже м'який і приємний. У мене дуже суха і чутлива шкіра. Мені це дуже підходить. Мені подобається використовувати його, і я обов’язково куплю його зновуЧитати далі
Чудово як завждиМені нема на що скаржитися - я, як завжди, задоволена запахом, розміром і дозуванням. Дуже хотілося б відзначити дозатор - я завжди гублюся з іншими продуктами, але в цьому є насос, який я дЧитати далі
ТонерМожливо, це був мій перший тонік, який я спробував, і я дуже задоволений... після кількох днів використання я відчув зміни. Я думаю, я віддаю перевагу цьому бренду.
Хороший, чудовий тонікЦей тонік дуже приємний. Його аромат дуже м'який і приємний. У мене дуже суха і чутлива шкіра. Мені це дуже підходить. Мені подобається використовувати його, і я обов’язково куплю його зновуЧитати далі