Приємний тонікЯ купила цей тонік разом із гідрофільною олією. Мені сподобалася екологічна картонна упаковка, майже нечутний запах тоніку і те, як він швидко вбирається шкірою. Дякую за приємну ціну і подаЧитати далі
Приємний тонікЯ купила цей тонік разом із гідрофільною олією. Мені сподобалася екологічна картонна упаковка, майже нечутний запах тоніку і те, як він швидко вбирається шкірою. Дякую за приємну ціну і подаЧитати далі