КращийНайкращий тонер, який я коли-небудь мав. Не подразнює, зволожує і заспокоює. Має злегка гелеподібну текстуру, а не воду, але швидко вбирається, шкіра не блищить і не липка.
Тонік для заспокоєння з чайним деревом IunikЧудовий тонік, шкіра відчувається свіжою після використання, тримається дуже довго, не залишає відчуття липкості на шкірі. Рідка консистенція, легко наноситься. Однак, він сильніший, ніж я оЧитати далі
Гарний тонік без активних інгредієнтівТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Легко зволожує, не залишає липкого відчуття на шкірі. Швидко поглинається. Без активних інгредієнтів. Зелений чай заспокоює шкіру.
Гарний тонік за гарною ціноюЦей продукт злегка зволожує та заспокоює шкіру. Це не диво, але він виконує свою роботу. У мене комбінована проблемна шкіра, я б рекомендувала цей продукт людям з жирною шкірою, оскільки вінЧитати далі
Видимі результатиЯ використовую цей тонік майже щовечора і точно помічаю покращення стану своєї шкіри. Він добре очищає та бореться з недосконалостями, а також я відчуваю, що він допоміг залишкам запалених пЧитати далі
Відлущувальний тонікДуже ніжний тонік, що містить кислоти, відлущує шкіру, очищає чорні крапки на носі та має приємний, злегка трав’яний аромат чайного дерева. Підходить навіть для чутливої шкіри, оскільки зовсЧитати далі
Чудово як завждиМені нема на що скаржитися - я, як завжди, задоволена запахом, розміром і дозуванням. Дуже хотілося б відзначити дозатор - я завжди гублюся з іншими продуктами, але в цьому є насос, який я дЧитати далі
Чудово підходить для ранку.Упаковка трохи непрактична, тому що її важко дістати з тюбика, але в іншому мені нема на що скаржитися, тому що це надзвичайно хороший продукт. ❤️
КращийНайкращий тонер, який я коли-небудь мав. Не подразнює, зволожує і заспокоює. Має злегка гелеподібну текстуру, а не воду, але швидко вбирається, шкіра не блищить і не липка.