оглядЯ дуже рекомендую цей продукт. Моя шкіра стала більш гладкою після його використання. А найголовніше, що його майже не помітно на шкірі після нанесення. Я вже купила свою третю пляшку!
Приємний тонікОдин з моїх улюблених тоніків. Мені подобається розмір упаковки, якої вистачає надовго. У мене чутлива шкіра, схильна до почервоніння, і він мене не подразнює. Приємна консистенція, трохи гуЧитати далі
оглядЯ дуже рекомендую цей продукт. Моя шкіра стала більш гладкою після його використання. А найголовніше, що його майже не помітно на шкірі після нанесення. Я вже купила свою третю пляшку!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу