Чудовий продукт Я дуже рекомендую цей тонік, він дуже приємний на шкірі, я використовую його вже тиждень, потім побачу. У мене чутлива шкіра і мені це підходить :))
мегапродуктМушу поставити цьому продукту великий палець вгору. Я жахливо страждаю від пор у ділянці підборіддя та щік. Користуюся ним уже місяць і мушу сказати, що пори зникають. Зараз у мене близько 3Читати далі
Протестувала тонер.Мені дуже сподобався цей тонер, гарно зволожує, хороша консистенція, ше є великим плюсом його об'єм, надовго вистачає. Люблю замовляти корейську косметику на цему сайті, дівчатка завжди поклЧитати далі
Чудовий тонікЯ дуже рекомендую цей тонік. Він чудово зволожує, шкіра чудово готується до подальшого догляду. Цього разу я також купила ампульну сироватку та крем того ж бренду, я дуже задоволена.
Омолоджувальний тонік Genabelle з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating TonerУ мене суха шкіра, чутливі очі та зморшки місцями. Тому я уникаю парфумів та спирту, і його досить важко знайти, але це чудовий тонік, моя шкіра після нього гладенька та пружна, двох шарів іЧитати далі
М'яка шкіраТонік легкий, водянистої текстури, добре вбирається та зволожує. Без парфумів та липкого фільтра. Я використовую його щонайменше у два шари, тоді ефект помітніший, шкіра м’яка та гладенька.
Немає на що скаржитися.+велика упаковка
+доступна ціна
+нанесення за допомогою помпи
+без запаху
+розгладжує шкіру, вирівнює тон шкіри
+водяниста консистенція
Якщо ви хочете велику, економну упаковку за доступною Читати далі
СуперЯ вже деякий час використовую його разом із сироваткою та кремом для очей двічі на день, і це помітно. Шкіра стала пружнішою. Легкий приємний аромат. Можу тільки рекомендувати.
КейнТиждень тому я купила два тоніки для шкіри. Я в захваті, зовсім не очікувала такого результату. Він приємний на дотик, не має запаху і не липкий. Рекомендую.
Чудовий продукт Я дуже рекомендую цей тонік, він дуже приємний на шкірі, я використовую його вже тиждень, потім побачу. У мене чутлива шкіра і мені це підходить :))
мегапродуктМушу поставити цьому продукту великий палець вгору. Я жахливо страждаю від пор у ділянці підборіддя та щік. Користуюся ним уже місяць і мушу сказати, що пори зникають. Зараз у мене близько 3Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу