Розкішний, але не для жирної шкіриЦей тонік має скляну пляшечку і відчувається розкішно. Однак, він зовсім не підходить моїй жирній шкірі. Він дуже довго вбирається, і після нього шкіра липка, що для мене неприємно. Я точно Читати далі
Розкішний, але не для жирної шкіриЦей тонік має скляну пляшечку і відчувається розкішно. Однак, він зовсім не підходить моїй жирній шкірі. Він дуже довго вбирається, і після нього шкіра липка, що для мене неприємно. Я точно Читати далі