DoporučujiMám mastnou pleť s póry. Tato pěna dobře čistí, krásně voní, je hustá, po aplikaci na pleť , když si navlhčíte ruce, tak začne pěnit. Spokojenost! :)
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Uklidňující produkt Velmi příjemný a uklidňující produkt. Pleť mi přišla staženější a nepnula. Póry mi přijdou stejné. Myslím, že pořídím celé balení. Vzorek mě zaujal
Oblíbené náplastiTyhle náplasti miluji. Je jich velké množství, takže chvíli vydrží. Skvěle "vysávají" hnis z pupínků. Pro lepší účinek používám tedy s kombinací spot on krému od IUnik, ale fungují dobře i bČíst více
Úžasný!!!Masky MISSHA, které jsem si objednala, jsou úžasné. Všechny osvěžují a hydratují pokožku. Nicméně moje oblíbené jsou rozhodně rýžové a ženšenové masky – ty jsou na jiné úrovni. Dělají pokožkČíst více
Záchranný krém Tento krém má lehkou konzistenci, ale silné hydratační a zklidňující účinky. Je to moje záchrana hlavně na jaře - kdy mi pomůže dát do pořádku pleť, která je namáhaná po zimě Sluncem a zevniČíst více
DoporučujiMám mastnou pleť s póry. Tato pěna dobře čistí, krásně voní, je hustá, po aplikaci na pleť , když si navlhčíte ruce, tak začne pěnit. Spokojenost! :)
Odličovací olej Výborný čistící olej, jeden z nejlepších co jsem kdy vyzkoušela. Neštípe v očích ani nedělá žádný problém na pleti. Určitě koupím znova
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky