Dobré Myslím že , produkty této značky jsou dobré, jen je potřeba vyzkoušet, která kombinace hlavních složek je ta pravá a bude nejvíce vyhovovat. Jinak základ složení je stejný, séra jsou koncentČíst více
Skvělý tonerVýborný toner, velmi dobře hydratuje, kupuji ho opakovaně, i cena je v poměru kvality příjemná. Mám smíšenou pleť, nevysušuje mě, dobře zvláční. Používám společně s čištěním stejné značky, oČíst více
Super! Překvapilo mě jak je sérum táhavé a trochu lepivé - zvolila bych možná jiný typ lahvičky, ale na výkonu samotného séra to samozřejmě nemá vliv. Sérum je skvělé, mám citlivou dehydratovanou pČíst více
Super!Tahle pěna je fakt super. Krásně pění, pleť vyčistí do hloubky, ale zároveň ji nevysušuje. Po umytí je pokožka svěží a příjemně hebká. Navíc má jemné složení, takže sedne i citlivější pleti.Číst více
Zero Pore One Day SerumSe sérem jsem spokojená. Póry se mi postupně vyčistily a trochu stáhly.
Po nanesení sérum lehce lepí, ale u tohoto typu produktu je to podle mě normální a nijak mi to nevadí.
Skvělý tonerJeden z nejlepších toneru které jsem kdy používala, mam suchou pleť a tenhle toner nejen odstrani starou loupajici kůži ale take ji hydratace. Mam už druhou lahvičku takže vím že pomáhá i naČíst více
Těžký krém Tak za mne i přes kladné reference byl krém dost těžký , mám citlivou a cévní pleť, s občasným drobným akné, a to se mi po krému lehce zhoršilo, hodně se mi leskla pleť a rozšířily se mi pórČíst více
Objednávám potřetí Kosmetiku Some by Mi používám už rok a jsem velmi spokojena. Pomáhá mi když mi skáčou hormony a zhoršuje se kvalita pokožky. Sérum v kombinaci s pěnou a krémem můžu jenom doporučit.
DěkujuČíst více
Naprosto boziNejlepsi opalovaci krem, co jsem kdy mela. Je jako velmi lehky hydratacni krem. Nedrazdi mi ocni okoli a neucpava pory. Ma mirne dewy finish, ktery vypada zdrave (NE mastne). Da se smyt i miČíst více
Dobré Myslím že , produkty této značky jsou dobré, jen je potřeba vyzkoušet, která kombinace hlavních složek je ta pravá a bude nejvíce vyhovovat. Jinak základ složení je stejný, séra jsou koncentČíst více
Skvělý tonerVýborný toner, velmi dobře hydratuje, kupuji ho opakovaně, i cena je v poměru kvality příjemná. Mám smíšenou pleť, nevysušuje mě, dobře zvláční. Používám společně s čištěním stejné značky, oČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky