Čistící pěna Naprosto skvělá pěna. Stačí pouze malá kulička. Umývá se dobře a i když se mi dostala trocha vody do oka, skoro to nepálilo. Velké balení. Na fotce se mi to nepodařilo zachytit, ale hmota máČíst více
Super pro pleť 35+Jsem příjemně překvapená, dobře pění a už po prvním použití je znát, že je pleť čistá, rozjasněná, póry na nose a čele jsou méně zanesené. Jediná výtka je, že se špatně smývá studenou vodou.Číst více
Vynikající čištěníHezky voní, dobře pění. Mám problematickou mastnou dehydrovanou pleť se sklonem k vyrážkám. To je fakt kombinace 😅 Tento gel perfektně čistí obličej. Objednám si další.
čistící pěnaSlyšela jsem hodně chvály a chtěla vyzkoušet a opravdu, všechna chvála byla pravda. Jemná pěna pleť umyje, nepodráždí mi ji ani oči, kůže neštípe, nepne, je krásně hladká a svěží.
doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více
DoporučujiMám mastnou pleť s póry. Tato pěna dobře čistí, krásně voní, je hustá, po aplikaci na pleť , když si navlhčíte ruce, tak začne pěnit. Spokojenost! :)
Čistící pěna Naprosto skvělá pěna. Stačí pouze malá kulička. Umývá se dobře a i když se mi dostala trocha vody do oka, skoro to nepálilo. Velké balení. Na fotce se mi to nepodařilo zachytit, ale hmota máČíst více