Docela okDost jemná pěna - dobře peni, dobře myje, ma jemnou svezi vůně, okay čistí pory, ale čekala jsem, že bude prostě ještě víc jemná. Za menší cenu existuji jemnější možnosti. Prostě, třeba, na Číst více
Docela okDost jemná pěna - dobře peni, dobře myje, ma jemnou svezi vůně, okay čistí pory, ale čekala jsem, že bude prostě ještě víc jemná. Za menší cenu existuji jemnější možnosti. Prostě, třeba, na Číst více