s pěnovou maskou Some By Mi Bye Bye Blackhead 💚Upřímně – při prvním použití jsem nebyla úplně nadšená. Nepřišlo mi, že by dělala nějaký velký rozdíl. Ale dala jsem jí šanci dál… a udělala jsem dobře 🙏
Při pravidelném používání jsem si Číst více
čistící pěna + peelingPoprvé jsem dostala jako dárek k nákupu. Osvědčilo se a kupuji opakovaně. Strašně příjemná konzistence, lehce peelingová ale krásně pění. Pleť je potom hladká a příjemná, taková odmaštěná :DČíst více
Jemná krémová pěna Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná.
Vyzkoušela jsem různé druhy mytí peny na obličeje a nejčastěji jsem použČíst více
Skvělá čistící pěnaRychle pění a stačí ji malinko. Na pleti je příjemná ale malinko štípe v očích. Sklony k akné nemám, ale od doby, co jsem začala používat tuto pěnu, se mi mnohem méně dělají pupínky. Taky miČíst více
doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více