Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
DopručujiVelké balení,za rozumnou cenu.Pěnivý.lehce parfemovaný.Pleť mi nevysouší.Za mě dobrý produkt i pro zralou sušší pleť.Spotřebuji celé balení,ale podruhé již nekoupím.Ráda totiž zkouším i odlČíst více
Bez parfemaceGel je bez parfemace, po natření nedráždí, zatím nevím z dlouhodobého hlediska, co udělá s nečistou pleťí, ale za tu cenu je to dobrý produkt. Koupím opakovaně, snese jej i citlivá pleť.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky