Příjemné tonikumKoupil jsem tento toner spolu s hydrofilním olejem. Líbilo se mi ekologické kartonové balení, téměř neslyšitelná vůně tonika i to, jak rychle se vstřebává pokožkou. Děkujeme za pěknou cenu aČíst více
recenzeStrašně doporučuju tenhle produkt. Moje plet se zna byt hladší po nem. A hlavně neni skoro vubec citit na pleti po naneseni. Uz jsem si koupila 3tí lahvičku!
Toner Prostě skvělý toner. Dobře hydratuje pokožku a příjemně voní. Mám mastný typ pleti se sklonem k vyrážkám. Ale často mám pocit suchého obličeje, protože moje pleť je dehydratovaná. Rozhodla jČíst více
SOME BY MI tonerToner hydrauje a zklidňuje mou suchou pleť, má příjemnou a zároveň nevíraznou vůni 😍 trochu mléčná textura která se krásně vpíjí do pleti 👍
Příjemné tonikumKoupil jsem tento toner spolu s hydrofilním olejem. Líbilo se mi ekologické kartonové balení, téměř neslyšitelná vůně tonika i to, jak rychle se vstřebává pokožkou. Děkujeme za pěknou cenu aČíst více