Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více
Super jako vždyNemám co vytknout - jako vždy jsem spokojená s vůní, velikostí a dávkováním. Dávkovač bych chtěla opravdu hodně vyzdvihnout - vždycky mi s jinými produkty ujela ruka, ale tady se pumpuje, cČíst více
TonerByl to asi muj úplně prvni toner co jsem vyzkoušela, jsem i velice spokojena.. po par dnech používání jsem citila změnu. Asi mam prefereci pro tuto značku.
Jemný skvělý tonerTento toner je velmi příjemný. Jeho vůně je velmi jemná a příjemná. Mám velmi suchou pleť a poměrně i citlivou. Opravdu mi vyhovuje. Ráda ho používám a díky jeho benefitům si jej určitě kouČíst více