Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Neogen ProbioticsPoužívám přes rok, za cenu velké balení, které vydrží dlouho. Lehký krém, rychle se vstřebává do pleti, lehká příjemná vůně. Vymizely mi malé pupínky, mám po něm krásnou pleť. Na zimu k němuČíst více