DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Super doplněk pro rutinuSkvěle zvlhčuje pleť. I přes jemnou parfumaci nedraždí. Zvlášť teď v zimě se skvěle hodí. Tím, že je emulze pod krémem a není tak mastná jako olej mám příjemnější pocit, že se nemastím jak oČíst více
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více