Velmi příjemná emulzeLehká textura, rychlé vstřebání a svěží nevtíravá vůně.
Používám před krémem.
Po nanesení nezatěžuje mou mastnou pleť a konečný efekt je hebká pusina.
Obal s pumpičkou je za mě super.
KvalČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Super doplněk pro rutinuSkvěle zvlhčuje pleť. I přes jemnou parfumaci nedraždí. Zvlášť teď v zimě se skvěle hodí. Tím, že je emulze pod krémem a není tak mastná jako olej mám příjemnější pocit, že se nemastím jak oČíst více
Super objevDostala jsem tuto emulzi jako vzorek a totalně se zamilovala. Prijmne konzistence, krasna lehka vune, plet je ihned vyzivena, na dovolene u more jsem pouzila i nekolikrat denne. Urcite doporČíst více
Skvělé peptidyVelmi dobré peptidy, zůstala jsem nadšená! Moje pokožka je suchá, ale po nich je vyživená a pružná. Zanechává trochu lepivosti, ale to mě netrápí. Spotřeba je velmi úsporná
Emulze Cell Toxing Dermajours EmulsionEmulze je velmi hydratační, má jemnou vůní a dobře se vstřebává na pleti. Na mastné pleti používám přes den místo krému pod SPF. Jediné mínus vidím u balení, které nemá pumpičku.
Lehká emulzeEmulze dokonale hydratuje a okamžitě zvláčňuje pokožku. Jakýkoli peeling, suchost, napjatost, dokonce i rány a pupínky, hydratují a vyživují. V létě používám místo krému.
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Skvělá kolagenová emulzeIhned po nanesení se pokožka stává hladší a vyživenější, lépe se na ni nanáší make-up. Po ranní aplikaci a po celý den se pokožka obličeje cítí pohodlně, nedochází k nepříjemným pocitům v poČíst více
DoporučujiPoužívám už měsíc v kombinaci s očním krémem od stejné značky a za mě super. Příjemná konzistence, nelepí, nemá pronikavou vůni a dávkování je pomocí pumpičky. Balení je velké a vydrží i přiČíst více
Velmi příjemná emulzeLehká textura, rychlé vstřebání a svěží nevtíravá vůně.
Používám před krémem.
Po nanesení nezatěžuje mou mastnou pleť a konečný efekt je hebká pusina.
Obal s pumpičkou je za mě super.
KvalČíst více
Výborné tonikumToto tonikum je hydratační a vyživující, ale zároveň je lehounké a není vůbec mastné. Osvědčilo se mi i míchání se skin tintem, dodá pleti jemný glow. Doporučuji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky