Nejlepší toner🤩🫶🏻Holky, textura toneru je velmi lehká, jako voda, ale jako by to byla voda z nějakého jezera, která naplňuje pleť. Hydratuje tak dobře, že po něm je pleť zářivá, upravená, jako po salonním záČíst více
Velmi jemné, lehké a hydratační Můžu jedině doporučit. Stačí Vám na jednu aplikaci jedno nabrání z ampulky😊. Vydrží poměrně dlouho. Hezky se roztírá, ale nelepí. Moc příjemný na pleti☁️. Pleť je poté hezky hedvábná a hydrČíst více
Bez vodyKrém je opravdu hodně zvláštní, nevím proč dostal přívlastek hydratační ve složení chybí voda nebo nějaká tekutá složka vyjma coptis root extrakt, po nanesení hodně stahuje a je dobré nanášeČíst více
Těžký krém Tak za mne i přes kladné reference byl krém dost těžký , mám citlivou a cévní pleť, s občasným drobným akné, a to se mi po krému lehce zhoršilo, hodně se mi leskla pleť a rozšířily se mi pórČíst více
čistící pěnaSlyšela jsem hodně chvály a chtěla vyzkoušet a opravdu, všechna chvála byla pravda. Jemná pěna pleť umyje, nepodráždí mi ji ani oči, kůže neštípe, nepne, je krásně hladká a svěží.
Pyunkang Yul Sérum Skvělé sérum jemné a velké balení takže vydrží opravdu dlouho než se spotřebuje. Za mě by byla lepší pumpička to je asi jen jediné co bych změnila