Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 149
Spotřebovala jsem již několik balení této pěny v obou velikostních verzích a preferuji zde menší 40ml verzi (100ml má zbytečně velký obal as menší verzí se také lépe cestuje). Neštípou z ní oči, nemá parfemaci, skvělé pění a skvělé dočistí pleť pokud používáte odličovací olej. Zároveň je jemná a tedy vhodná na ráno i večer. Vyzkoušela jsem i jiné čistící pěny, avšak tato je zatím stále můj favorit.
Moje pleť ho miluje. Tento produkt si koupím znovu.
Nejlepší pěna, velmi jemná a příjemně voní
Cenově dostupná a velmi dobrá pračka. Doporučuji.
Moc se mi líbí. Čistí důkladně, ale velmi jemně, nedráždí mi pokožku. Také se mi moc líbí textura, je krémová, ale zároveň hedvábná.
Velmi dobrá hloubkově čistící pěna. Na 1 použití stačí malé množství – vytváří bohatou pěnu – takže balení dlouho vydrží.
Myslím, že tohle je nejlepší mycí gel na obličej, jaký jsem kdy použila. Neštípe mě na kůži ani v očích. Je perfektní.
Tento gelík na tvar za mna 👍 Dostala jsem jako dárek malé balení, což je super vydrželo mi velmi dlouho, není potřeba nanášet velké množství gelu, stačí fakt maličko. Dobře pění a ven je příjemná (nic přehnané). Krásné vyčistí pleť a co je za mě velké plus že mou pleť nevysušuje, naopak je dost hydratovaná, cizí jeden z gelů, které jsou za mě super a jdu si objednat další 🥰
Nejprve se mi zdála jako příliš jemná, ale po několika použitích jsem zvykla na ni. Jemně čistí pokožku a odstraňuje makeup. Určitě koupím ji znovu. Po 2 měsících používání mi ještě neskončila. Stačí úplně malé kapky na celý obličej.
Mně osobně se moc líbí, není to vlastně pěna, spíš gel/pleťové mléko na odličování a čištění obličeje. Jemné a po použití obličej nevysušuje.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.