Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn
Nejlepší toner🤩🫶🏻Holky, textura toneru je velmi lehká, jako voda, ale jako by to byla voda z nějakého jezera, která naplňuje pleť. Hydratuje tak dobře, že po něm je pleť zářivá, upravená, jako po salonním záČíst více
Bez vodyKrém je opravdu hodně zvláštní, nevím proč dostal přívlastek hydratační ve složení chybí voda nebo nějaká tekutá složka vyjma coptis root extrakt, po nanesení hodně stahuje a je dobré nanášeČíst více
Výborný krémKrém
Výborný krém, velmi dobře hydratuje a vyživuje pleť. Používám ho ráno i večer. Je poměrně hutný, ale mám suchou pleť, takže mi vyhovuje naprosto dokonale. Možná ho v létě budu používat Číst více
Dobře hydratujeTento krém jsem si vzala poprvé, ale jsem s ním velmi spokojená. Má docela hustou konzistenci a i když je kelímek malý, vystačí na měsíc každodenního používání. Dobře hydratuje pokožku a příČíst více
Pyunkang Yul Sérum Skvělé sérum jemné a velké balení takže vydrží opravdu dlouho než se spotřebuje. Za mě by byla lepší pumpička to je asi jen jediné co bych změnila
PY Balancing Gel 💙Miluji všechny produkty z "modré řady" od Pyunkang Yul (kromě ATO), ale tento gel je opravdu výjimečný. Skvěle "uzamkne" vlhkost uvnitř pleti, aniž by zanechal těžký pocit. Mám citlivou smíšČíst více
Hydratační mléčko ATO Lotion Blue LabelHydratační mléčko je na první dojem na pleti těžší, ale po chvíli se začne pomalu vstřebávat a plet je příjemné hydratovaná. Takže za mě moc fajn