Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více
Těžký krém Tak za mne i přes kladné reference byl krém dost těžký , mám citlivou a cévní pleť, s občasným drobným akné, a to se mi po krému lehce zhoršilo, hodně se mi leskla pleť a rozšířily se mi pórČíst více
čistící pěnaSlyšela jsem hodně chvály a chtěla vyzkoušet a opravdu, všechna chvála byla pravda. Jemná pěna pleť umyje, nepodráždí mi ji ani oči, kůže neštípe, nepne, je krásně hladká a svěží.
Úžasný balzám!Tento balzám zcela transformoval mou pleť! používám ho každý večer před spaním. Je trochu hutnější, má podobnou strukturu jako vazelína, po nanesení chvíli trvá než se vstřebá, ale druhý denČíst více
Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více