První zkušenost se šnekemKrém vhodný na závěrečnou péči, používám jej na noc. Je pouze mírně slizký, rychle se vstřebává, pleť je po něm příjemná na dotek, připadá mi vyživená. Za mě super
Bez vodyKrém je opravdu hodně zvláštní, nevím proč dostal přívlastek hydratační ve složení chybí voda nebo nějaká tekutá složka vyjma coptis root extrakt, po nanesení hodně stahuje a je dobré nanášeČíst více
Fresh Garden Mask - snailMaska mi přišla malinko tenčí než třeba moje oblíbené od Lebelage nebo Kkul, ale na pleti byla fakt moc příjemná a seděla hezky 🤍
Po sundání byla pleť hezky hydratovaná, uklidněná a taková Číst více
Gelový krém, co mě bavíTento krém mě baví. Jemná parfemace, zajímavá konzistence mezi krémem a gelem. Na mé kombinované pleti nezanechává žádný film, místa mastnější nepřemastí a sušší hydratuje. Doporučuji.
SuperTento sun stick je dle mého super cena/kvalita. Za nižší cenu máte stick co na obličeji skvěle drží, neloupe se a nijak nevadí akné. Dle mého názoru (měla jsem už i beauty of joseon stick) bČíst více
Balzám na oční okolí Krém je naprosto úžasný. Dlouho jsem hledala nějaký, který nebude dráždit mé oční okolí a zároveň bude dost hydratační a vyživující. Konzistence taje na pokožce, rychle se vstřebává a nezaneČíst více
Super Aqua Cell Renew Snail CreamKrém je velice příjemný na mou smíšenou pleť (čelo a nos mastnější a zbytek pleti suché se sklonem k zčervenání).
Je takové hustejší gelové konzistence z lehkou příjemnou vůní,krém má i kráČíst více
Krém se zářivým efektemProstě jsem se zamilovala na první dotek😍 konzistence, příjemná lehká vůně, nelepivost a mastný lesk na pleti
Moje upřímná doporučení všem holkám😘
Pleťový krém s peptidy Peptide Ampoule CreamJako vždy Mizon u mě číslo 1. Krem je hunejsi ale na pleti velmi příjemný, krásné se vstřebá. Má jemnou vůní. Skvělé.
Milky Piggy Sea Salt CreamZajímavý krém, husté gelové konzistence, velmi dobře se vstřebává, plet je po něm vláčná a příjemná na dotek. Stačí opravdu málo, plet je hydratována. I make up na něm dobře drží. Vše co jseČíst více
První zkušenost se šnekemKrém vhodný na závěrečnou péči, používám jej na noc. Je pouze mírně slizký, rychle se vstřebává, pleť je po něm příjemná na dotek, připadá mi vyživená. Za mě super