Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.







Recenze – 1
Už jsem dříve používala tonikum a jsem moc ráda, že k němu přidali mini verzi, je mnohem lepší na cesty. Co se týče očního krému, moc je nepoužívám, takže na něj zapomínám, ale když jsem ho používala 3 dny po sobě (ráno a večer), viděla jsem rozdíl, tmavé kruhy pod očima se staly méně viditelné.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.