Dobrá noční maska Velmi dobrá noční maska. Ze začátku jsem ji neměla ráda, a tak jsem právě skončila s použitím mé oblíbené noční masky od IUNIK. Zpočátku se mi nelíbila její hustota a její bělící účinek, nebČíst více
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky