Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.







Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 62
Tento produkt je opravdu super, dobře se vstřebává, nezanechává pleť mastnou a ani lepkavou. Používám vždy s SPF.
Chtěla jsem vyzkoušet sérum s vitamínem C na tmavé skvrny a zabarvení pleti, a po vyzkoušení několika jsem se rozhodla dát tomuto. Začala jsem s malou lahvičkou a líbilo se mi víc než všechny ostatní, takže jsem si koupila plnou velikost a vůbec toho nelituju. Není mastné, nemá silnou vůni a hlavně při pravidelném používání skvěle funguje. Je pravda, že každá pleť má své preference, ale rozhodně ho doporučuji 💛
Vyhlazuje pokožku a nezpůsobuje akné. Doporučuji.
Docela hustý, ale rychle se vstřebává. Nezanechává lepkavý film. Dobře hydratuje a zpevňuje pokožku.
Jeden z nejsilnějších VC – buďte opatrní, protože jsem ho bohužel používala příliš často a nesprávně a prolomila jsem bariéru. Rychle se vrátil do normálu, takže ho zkouším znovu, protože do něj stále vkládám velké naděje ❤️
Používala jsem Neogen Dermalogy Real Vitamin C Serum 22% a udělalo na mě velmi příjemný dojem. Sérum má lehkou texturu, rychle se vstřebává a nezanechává lepkavý pocit, což je pro mě velké plus. Vůně je lehká, nenápadná a po aplikaci rychle mizí. Po několika týdnech používání jsem si všimla, že moje pleť je zářivější a má sjednocenější tón. Tmavé skvrny a drobné stařecké skvrny vypadají méně nápadně a můj obličej má celkově „svěžejší“ vzhled. Také dobře hydratuje, pleť je jemná a upravená. Používala jsem ho hlavně večer a ráno vždy s SPF. Mé pleti vyhovoval, nezpůsoboval žádné podráždění. Určitě ho můžu doporučit těm, kteří chtějí dodat pleti zářivost a pracovat s jejím tónem 💛
Toto sérum má jemnou vůni (poměrně specifickou, ale jemnou), je bledě oranžové, to ale po rozetření nevidět, a má tekutou konzistenci. Trochu lepí, hlavně ze začátku po nanesení. Rozjasňuje a redukuje tmavší skvrny, ale je třeba jej používat vícekrát do týdne.
Sérum hodnotím velmi pozitivně. Má olejovou konzistenci, ale nezanechává mastný film. Není lepkavé a hezky se vstřebá. Sjednotí a rozzáří pleť. Navzdory vysoké koncentraci vitamínu C mou pleť vůbec nedráždí. Doporučuji.
Sérum je silné a účinné. Bez parfemace. Snadno se vstřebává a nelepí. Aplikujte na noc.
Jelikož mám pleť citlivou, čekala jsem že mi sérum nesedne, ale zatím se tak nestalo. Použila jsem ho 4x, neboli zázraky se žádné nestaly (pleť mám stále nejednotného tónu se skvrnami po vyrážkách), ale zanechalo mi pleť krásně jasnou lesklou. Sérum je hustší, čili je na pleti dost po vstřebání cítit, proto doporučuji pokračovat za ním dále v rutině. Také částečně hydratovalo moji smíšenou pleť se suchými místy, což je dalším plusem.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.