менше - це більшеЯ однозначно рекомендую це масло, воно робить ваше волосся легким, гладким і блискучим, АЛЕ якщо у вас не дуже об’ємне і густе волосся, як у мене, достатньо трохи, інакше ваше волосся буде жЧитати далі
Рекомендую 💗Має приємний аромат і дуже комфортно відчувається на шкірі голови. У мене чутлива шкіра, тому часто буває свербіж, але після цієї сироватки шкіра навпаки заспокоюється. Відчувається легкий пЧитати далі
Неймовірно 😍Я довго думала про покупку цього продукту і нарешті здалася. Це справді чудовий продукт, і тепер я нічого не можу без нього зробити. Він чудово покриває і не робить моє обличчя схожим на масЧитати далі
Моремо: приємний сюрпризЯ вже давно користуюся олією Kérastase, але оскільки я ретельно вибираю продукти та не купую нічого спонтанно, я вирішила спробувати олію Moremo після ретельних роздумів. І мушу сказати, що Читати далі
Я більше не хочу іншого.Я отримала його в подарунок із замовленням і в захваті. Дуже приємний, неагресивний смак. Потім я купила його для своєї сестри, щоб вона спробувала, і моїй 8-річній племінниці він дуже сподоЧитати далі
ШампуньШампунь потрібно втирати в шкіру голови до утворення піни. Він допоміг моєму тонкому та жирному волоссю. Воно стало гладеньким, міцнішим, менш кучерявим і менш липким. Рекомендую використовуЧитати далі
Я рекомендуюДля мене він чудовий вже після першого використання. У мене сухе та знебарвлене волосся, і цей кондиціонер робить його чудово м'яким. Він приємно та ніжно пахне.
Мені це подобаєтьсяМені дуже подобається цей шампунь. Він приємно пахне, і моє волосся його обожнює. Я замовляю його знову і знову. У поєднанні з маскою для волосся 8Seconds Salon Hair Mask це справжнє диво длЧитати далі
Непоганий кондиціонер для волосся Використовую даний кондиціонер вже 2 місяці, ставлю 8.5/10 . Волосся стає м'яким, легше розчісується, має легкий аромат,
Абсолютно чудовоВже кілька разів користуюся шампунем.
Так як ми звикли використовувати тільки тверді шампуні, я поставилася до цього шампуню скептично. Однак після першого використання ми були дуже приємноЧитати далі
менше - це більшеЯ однозначно рекомендую це масло, воно робить ваше волосся легким, гладким і блискучим, АЛЕ якщо у вас не дуже об’ємне і густе волосся, як у мене, достатньо трохи, інакше ваше волосся буде жЧитати далі