Легке укладання на літоЯ хотіла змінити свою зачіску на літо, бо в спекотні дні віддаю перевагу чомусь справді легкому, що не відчувається ні на шкірі голови, ні на волоссі, що не є липким і важким. Я спробувала кЧитати далі
🧡🧡🧡Спробуй, і ти закохаєшся 🥹Не розумію, чому майже ніхто не згадує цей чудовий продукт. Це найприємніший скраб для тіла, який я коли-небудь тримала в руках. Після його використання шкіра ідеально м'яка та гладенька, маЧитати далі
Я рекомендуюРекомендую крем для рук, у нього приємний аромат, я відчуваю ефірну олію іланг-ілангу, хоча він містить силікон, я б все одно купила крем ще раз.
Легке укладання на літоЯ хотіла змінити свою зачіску на літо, бо в спекотні дні віддаю перевагу чомусь справді легкому, що не відчувається ні на шкірі голови, ні на волоссі, що не є липким і важким. Я спробувала кЧитати далі