SPF Probio-CicaДля мене чудовий SPF. У мене суха та чутлива шкіра, SPF приємний на моїй шкірі, він легкий і добре зволожує. Шкіра не жирна, приємно сяє. Він точно підійде і для жирної шкіри.
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Приємний сюрпризҐрунтуючись на відгуках та рекомендації не використовувати його на сухій шкірі, я спочатку спробувала кілька формул і мушу сказати, що якщо я не нехтуватиму зволоженням у своєму ранковому доЧитати далі
Занадто жирна для менеТип шкіри: нормальна.
Вік: 25.
Я використовувала його влітку вдень. Я наносила крем з SPF вранці, а цей стік раз на день приблизно на 2-3 години. Дуже жирний, я відчувала, як масло на облиЧитати далі
Чудово, чудово, чудовоЧудовий сайт, все зрозуміло. Швидка доставка, я могла все побачити, увійшовши на сайт або перейшовши за посиланням в електронному листі. Чудова упаковка, плюс подарунки (крем з SPF, маска длЧитати далі
Сонцезахисний лосьйон для тіла SKIN1004 з центелою мадагаскарською, чайним напоєм Centella Tea-Trica SooМені дуже подобається цей крем із SPF, він дуже легкий на обличчі та зовсім не пахне.
Досвід
Цей набір включає пінку-ампулу, тонер, ампулу Probio-Cica, сонцезахисну сироватку та крем — всі продукти мають легку текстуру і приємно лягають на шкіру.
Після використання шкіра виглядає зЧитати далі
Тонований SPFВідгук написаний майже після двох місяців використання. Я однозначно рекомендую SPF – він добре працює та чудово «вбирається». Він не є надто маскувальним, але якщо ви хочете приховати легкіЧитати далі
Легкий сяючий spfДуже приємний і легкий SPF. Не залишає білої плівки та надає шкірі сяючий відтінок. Дуже ніжний, приємний аромат. Розглядаю можливість покупки всього пакета.
SPF Probio-CicaДля мене чудовий SPF. У мене суха та чутлива шкіра, SPF приємний на моїй шкірі, він легкий і добре зволожує. Шкіра не жирна, приємно сяє. Він точно підійде і для жирної шкіри.
упаковкаЯ оцінюю крем досить позитивно, він достатньо густий, легко розподіляється.
Але до чого я маю зауважити, так це до упаковки, кришечка на тюбику мало тримає, вона постійно спадає в сумочці чиЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу