Мій улюблений кремЯ купую цей крем вже більше року і дуже ним задоволена. Він має легку гелеву текстуру, швидко вбирається і залишає шкіру дуже приємною на дотик. Використовую його як взимку, так і влітку. ОдЧитати далі
Чарівна упаковка!Мені сподобався дизайн упаковки. Купив завдяки пропозиції маленьких "зразків". Я була права, маленькі упаковки цих кремів будуть чудовим подарунком;-) Зелений і рожевий креми приємно пахнутьЧитати далі
Мій улюблений кремЯ купую цей крем вже більше року і дуже ним задоволена. Він має легку гелеву текстуру, швидко вбирається і залишає шкіру дуже приємною на дотик. Використовую його як взимку, так і влітку. ОдЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу