Вітамінна сироватка Сироватка гелевої консистенції. Він негайно вбирається в шкіру. Дуже ніжний, приємний парфум. Він досить добре зволожує. Не образить, але й не надихне.
Тонер Просто чудовий тонік. Добре зволожує шкіру і приємно пахне. У мене жирний тип шкіри, схильний до висипань. Але моє обличчя часто здається сухим, тому що моя шкіра зневоднена. Вирішила спробуЧитати далі
Чарівна упаковка!Мені сподобався дизайн упаковки. Купив завдяки пропозиції маленьких "зразків". Я була права, маленькі упаковки цих кремів будуть чудовим подарунком;-) Зелений і рожевий креми приємно пахнутьЧитати далі
Тонер SOME BY MIТонік зволожує та заспокоює мою суху шкіру, має приємний і водночас неймовірний аромат 😍 трохи молочної текстури, яка чудово вбирається в шкіру 👍
Не погано Користуюсь тиждень, особливого ефекту поки не помітила, замовлю ще крем із цієї серії, можливо, разом діятимуть краще. Рекомендувати поки що не можу