Не погано Користуюсь тиждень, особливого ефекту поки не помітила, замовлю ще крем із цієї серії, можливо, разом діятимуть краще. Рекомендувати поки що не можу
гельЛегкий зволожуючий гель, не липкий, пом'якшує шкіру. Іноді використовую його товстішим шаром як маску або замість сироватки. Користуюся не тільки влітку.
Не погано Користуюсь тиждень, особливого ефекту поки не помітила, замовлю ще крем із цієї серії, можливо, разом діятимуть краще. Рекомендувати поки що не можу
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу