Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Chladící maskaMaska sedí velikostně skvěle na můj menší obličej. Materiál je super a vychlazená je ještě lepší. Jediné minus za mě, maska je tlustší a hůře obepínala některé části okolo nosu. Co je ale suČíst více
prijemne prekvapenityhle gelové polštářky mě prekvapili. krasně hydratuji a drzi na svem miste, co hlavne také že neštípou. Mam citlivou pleť obzvlášť oblasť kolem očí .
Moc příjemnéUchovávala jsem v lednici, po ránu bylo moc osvěžující dát si náplasti pod oči. Určitě bych koupila znovu, ale spíš jen příležitostně, je to drahá záležitost.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.
Přihlášením potvrzuji, že souhlasím s podmínkami ochrany Obchodní Podmínky