Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.


Vaše skvělé fotky a videa



Recenze – 3
Tento šampon jsem dostala jako dárek, vyzkoušela jsem ho, spotřebovala, ale uvědomila jsem si, že ho dlouhodobě používat rozhodně nebudu. Hodně mi vysušoval pokožku hlavy a ani vůně nebyla nejlepší.
Dostala jsem ho jako dárek. Vlasy jsou po něm hebké a hladké a nemastí je jako jiné šampony. Doporučuji ho.
Výborný šampon na vlasy. Jemná vůně, bohatá pěna. Po umytí jsou vlasy jemné a lesklé. Doporučuji.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.