Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.

Vaše skvělé fotky a videa









Recenze – 5
Dobrý
Voní to hezky, ale nic zvláštního.
Nejenže nádherně voní a neuvěřitelně dobře pění, ale také cítíte, jak vám okamžitě hydratuje vlasy. Po umytí jsou hedvábně jemné, voňavé a svěží... natolik, že jsem si ho udělala zásoby 🫢
Pěkný šampon, nevysušuje vlasy a stačí ho použít jen malé množství, protože hezky pění.
Voní to velmi lahodně.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.