Nemůžeme uvěřit, že je stále prázdný!
Pokud jsi něco přidala, navštiv stránku, abys spatřila produkty a dokončila nákup.





Vaše skvělé fotky a videa










Recenze – 54
Zatím dobré, zatím jsem ho moc nepoužil, ale zatím žádné problémy, trochu se liší od běžných věcí, které používám, ale není špatný, zatím toho moc nemůžu říct, ale žádné problémy s ním nemám, hezky pění a příjemně voní.
Tento šampon nabízí fantastický poměr ceny a kvality. Doslova funguje jako ochranný štít – vlasy obalí, dodá jim nádherný lesk a pružnost. Jednoznačně ho doporučuji každému, kdo chce své koruně krásy dopřát pořádnou dávku regenerace, aniž by musel platit za drahé procedury v salonu!
Používám ho poprvé a jsem s výsledky moc spokojená, potřebuje se dobře oplachovat, vlasy mi zůstávají čisté a hydratované. Použila jsem i masku. Jsem moc spokojená!
Mám jemný evropský vlas, mastnota na hlavě a suché délky. Šampon je konzistencí průhledný gel, docela running. Ale po rozetření v rukou pěkně pění a pěna drží a nestéká. Vůně nijak výrazná a necítím ji z vlasů ani přes den. Čekala jsem, že mi pomůže na suché délky (kolagen, protein) a na mastný skalp. To se úplně nestalo. Vlasy jsou mastné do 20 hodin po umytí. Délky elektrizují (i po použití kondicionéru a termoochrany), cuchají se, konce se třepí. Žádný colagen coat se nekonal. Sice ve sprše to vypadalo nadějně, ale očekávání nebyla naplněna. Nicméně mu dám ještě sanci ve své rotaci jiných šamponů jako je anillO nebo D:hama.
Design lahvičky mě zaujal. Nic podobného jsem ještě neviděla. Byla jsem na něj zvědavá, protože sháním šampon. Bohužel mi ale nefungoval. Trochu se mi těžko smývá z vlasů, pokožka hlavy mi nepřipadá čistá ani svěží. Dokonce se mi s tímto šamponem rychleji masti pokožka hlavy i vlasy. Vůně není moc intenzivní, ale z nějakého důvodu se mi nelíbí. Ale to bych mohla přehlédnout, kdyby fungoval jinak. Pozitivní je, že hezky pění a pěna, která se tvoří, má tak dobrou konzistenci... Takže ho zkusím předat dál. Doporučila bych ho na suché vlasy.
Používám ho už dva týdny a jsem opravdu spokojená. Hned po prvním umytí jsem slyšela, že mi vlasy vypadají dobře, když jsem se mě ptali, jaký produkt jsem použila. Vlasy se mi také snáze češou :)
Sampon je ideální na husté vlasy, dlouhodobě jej používám a můžu jedině doporučit.
Pomáhá mi to udržovat vlasy hladké, ale těžko se oplachuje a mám mastnou pokožku hlavy. Možná, že když si vlasy myju každý den, tak to bude v pořádku.
Teď je to jediný šampon, který používám. Pomohl mi i s lupinatou pokožkou hlavy, teď už tolik nesvědí.
Dokonce ho doporučuji, dobře se s ním myje.
Kontaktuj nás!
Posíláme slevy, novinky a rady týkající se péče o pleť.