Můj oblíbený krém Tento krém kupuji už více než rok a jsem s ním velmi spokojená. Má lehkou gelovou texturu, rychle se vstřebává a pokožka je po něm velmi příjemná na dotek. Používám ho jak v zimě, tak i v léČíst více
Dokonalý Tento krém je úžasný. Je strašně příjemný a skutečně pomáhá obnovovat kožní bariéru. Je hustější a obsahuje malé kousky, které ale nejsou nijak cítit. Jen mně tedy nesedí pod make up. Dávám Číst více
Vynikající tonerPo dlouhodobém používání musím říci, že tento produkt mi pomohl zlepšit texturu pleti díky Bha kyselině. V kombinaci s Aloe uklidňuje i zánět po akné. Doporučuji používat se sérem s obsahemČíst více
:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
Perfektní ❤️❤️❤️Ze začátku jsem moc nevěděla, co si s ním pocit, protože mi spálil obličej, ale pak jsem ho trošku omezila, aby si pleť zvykla 👌 a teď si ho nemůžu vynachválit, prostě zázrak ❤️❤️❤️❤️
doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více