Můj oblíbený krém Tento krém kupuji už více než rok a jsem s ním velmi spokojená. Má lehkou gelovou texturu, rychle se vstřebává a pokožka je po něm velmi příjemná na dotek. Používám ho jak v zimě, tak i v léČíst více
Dokonalý Tento krém je úžasný. Je strašně příjemný a skutečně pomáhá obnovovat kožní bariéru. Je hustější a obsahuje malé kousky, které ale nejsou nijak cítit. Jen mně tedy nesedí pod make up. Dávám Číst více
:)Značku jsem zkusila poprvé, byla v akci a mě můj krém zrovna docházel. Je to taková gelovější konzistence, což mi vyhovovalo v létě, stačilo málo krému. A jako bonus krásně voní :)
Perfektní ❤️❤️❤️Ze začátku jsem moc nevěděla, co si s ním pocit, protože mi spálil obličej, ale pak jsem ho trošku omezila, aby si pleť zvykla 👌 a teď si ho nemůžu vynachválit, prostě zázrak ❤️❤️❤️❤️
doporučujuNejdříve jsem zkoušela jinou značku z řady péče o akné a tady se konečně dostavily požadované výsledky. Velice doporučuju. Nevysušuje, je příjemný, nezůstává napnutá pleť. Stačí málo produktČíst více