Příjemná noční maskaMaska je gelová, bála jsem se, že bude na obličeji lepit, to se vůbec nestalo. Maska se nádherně vpila do pokožky, ráno moje pleť byla vypnutá a hydratovaná.
Balzám na oční okolí Krém je naprosto úžasný. Dlouho jsem hledala nějaký, který nebude dráždit mé oční okolí a zároveň bude dost hydratační a vyživující. Konzistence taje na pokožce, rychle se vstřebává a nezaneČíst více
Super Aqua Cell Renew Snail CreamKrém je velice příjemný na mou smíšenou pleť (čelo a nos mastnější a zbytek pleti suché se sklonem k zčervenání).
Je takové hustejší gelové konzistence z lehkou příjemnou vůní,krém má i kráČíst více
Skvělé peptidyVelmi dobré peptidy, zůstala jsem nadšená! Moje pokožka je suchá, ale po nich je vyživená a pružná. Zanechává trochu lepivosti, ale to mě netrápí. Spotřeba je velmi úsporná
TonerByl to asi muj úplně prvni toner co jsem vyzkoušela, jsem i velice spokojena.. po par dnech používání jsem citila změnu. Asi mam prefereci pro tuto značku.
Příjemná noční maskaMaska je gelová, bála jsem se, že bude na obličeji lepit, to se vůbec nestalo. Maska se nádherně vpila do pokožky, ráno moje pleť byla vypnutá a hydratovaná.