Příjemná maskaVelmi příjemná maska. Při nasazování pozor, dost klouže v ruce. Výřezy jsou tam, kde mají a maska sedí dobře na místě. Pod masku davam ještě toner.
Dle popisu splnila účel a doporučuji.
Dokonalý Tento krém je úžasný. Je strašně příjemný a skutečně pomáhá obnovovat kožní bariéru. Je hustější a obsahuje malé kousky, které ale nejsou nijak cítit. Jen mně tedy nesedí pod make up. Dávám Číst více
Pro světlou pleť je skvělýMěla jsem z něj trochu obavy, ale teď nelituju, že jsem si jej pořídila. Neparfémovaný, ale vůní mi trochu připomíná mast z lékárny, konzistence je lehká, snadno se roztírá, po aplikaci zaneČíst více